پیام ریس موسسه

 

﴿ يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجَاتٍ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِيرٌ سورۀ مجادله، آیة۱۱.

ترجمه: «خداوند به‏كساني از شما كه ايمان آورده‌اند و بهرۀ از عِلم دارند، درجات بزرگي مي‌بخشد

 

خداوند(ج) بزرگ و با حکمت را سپاس‌گزاریم که برای مان توفیق عنایت فرمود تا به منظور رشد و گسترش دانش و روشنگری در جامعه، نهاد علمی و تحصیلی دانش را بنیان‌گذاری نماییم.

        هیئت علمی و رهبری مؤسسه تحصیلات عالی دانش، این گام بُلند و دست‏آورد سترگ را به‏همة هم‏وطنان گران‏ارج به‏خصوص شیفتگان دانش و قلم، میمون و خجسته باد گفته و  امید است تا این مؤسسه رسالت بزرگ تاریخی خود را در راستای علم و دانش به‏سر رساند.

باتوجه به اهمیت و ابهّت دانش و معرفت به‏عنوان  مُهم‏ترین و مَبنایی‏ترین مشخصۀ جهان امروز،  می‏توان گفت که دانشگاه‏ها و حوزه‏های علمی- فرهنگی، نقش وافر و ارزشمند در تعمیم و گسترش دانش و مَعرفت در جامعه دارند و در هر شرایط وظیفۀ خطیر خویش را به‏وجه ‏احسن انجام داده و در حوزۀ علم و دانش گام‏های ارزشمندی را بر داشته‏اند.

همچنان دانشگاه به جهت نقش ويژه‌ای سیاسی، فرهنگي، اجتماعي و اقتصادی خود، همواره از اهم امور و مبدا همه تحولات و جریان‌های فکری جامعه است.

مؤسسه تحصیلات عالی دانش ‏که یک نهاد علمی- آموزشی است؛ همواره کوشیده تا با ارائة خدمات بهتر در عرصۀ علم و دانش وظیفۀ خطیر خویش‏را به‏گونۀ بهتر انجام دهد و همواره در جهت روشن‏گری و تنویر اذهان عامه می‌کوشد.

مسؤولان، اساتید و دست اندرکاران این مؤسسه، از مردم ‏شریف و متدین مان مُتَمَنِّی‏اند که آن‏ها در راستای گسترش فعالیت‏ها و خدمات علمیِ این نهاد از هیچ‏گونه سعی و تلاش دریغ نورزیده و ما دستان آگنده از محبت شما را صادقانه می‏فشاریم و تعهد می‏نماییم که در خدمت مردم و میهن خود باشیم.

 

تماس با مسؤل عمومی نهاد دانش

0704 9999 81